İletişim

Site kurucusu, yapımcısı ve film eleştirmeni Tahir Dinç ‘tir. Kişisel web sitesi www.ispanyol.net web sayfasıdır. Eleştirmen hakkında detaylı bilgi almak isterseniz web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Eleştirmene aklınızdaki konular hakkında ki soruları mail göndererek sorabilirsiniz.

İletişim bilgileri

Tel : 0 539 862 63 05

Mail : habertatil@gmail.com

Adres : Müftü Mah. Şadan Sönmez Sk. No :18 Kdz. Ereğli / Zonguldak

Gala Davet : Mail gönderilebilir.

Adrese film gönderimleri yapılabilir.

6 Responses to “İletişim”

 1. TÜRK says:

  güzel site gerçekten başarılı bir site maksat paylaşmaksa sen paylaşmanın en iyi yolunu bulmuşsun
  fikir ve görüşlerin yolun açık olsun

 2. serkan erdoğan says:

  selamlar şunu sormak istiyorum belki bilirsiniz ayrı dünyalar-cüneyt arkın youtube ta girersiniz 2/8 bölüm de 7.33 te başlayan bir melodi yada fon müziği var..sanırım fransız akımı ama bir türlü bulamadım..bir şansımı deneyim dedim belki bilirsiniz bu fon müziği lazım bana çok hmde..şimdiden teşekkürlr..

 3. feride uysal says:

  Google da film ararken karsıma siteniz cıktı ve cok beğendim tebrik etmek istedim tam aradığım bir site formatı yorumlarınız ve eleştirileriniz için tşk başarılarınızın devamını dilerim

 4. Halil Sinan Solgun says:

  Oldukça başarılı bir site olmuş. Bir nevi ben de bloğumda aynı işle uğraştığım için gelecek var mı diye bir kontrol edeyim dedim:) aylık-haftalık-günlük ortalama hitlerinizle ilgili bir bilgi verebilir misiniz?

  Mail adresime atarsanız sevinirim cevabınızı :)

 5. sitevadisii says:

  İYİ GÜNLER
  SİZLER İÇİN AÇMIŞ BULUNDUĞUMUZ http://www.sitevadisi.com ADLI ARAMA MOTORUNA KAYDINIZI YAPTIRINIZ VE HİTİNİZİ DAHA ARTTIRIN ÜSTELİK ÜCRETSİZ

 6. Zahide Akar says:

  Merhabalar değerli hocam,merak ettiğim bir soru var cevaplarsanız gerçekten çok memnun olacağım. Selda bağcanın dam üstüne çul serer şarkısının youtubeda şu adresteki:http://www.youtube.com/watch?v=Ypm97birwWo videosunda 1:00 ve 1:30 dakikaları arasında sanırım bir türk filmi geçiyor.O filmi çok merak ediyorum söylerseniz çok memnun olurum.Teşekkür ederim.

Düşüncelerini Paylaş